Spoštovani obiskovalci,

nahajate se na novi spletni strani Ribiške družine Žiri. Tu so vam na voljo vse informacije o ribiški družini in njeni dejavnosti. V ažurnih novicah lahko preberete kaj se dogaja na našem koncu in napovednik za naprej. Podrobno opisani so revirji, ki so tudi slikovno dokumentirani. Na voljo so vam vse informacije o nakupu dovolilnic za ribolov na naši prečudoviti reki Sori. V galeriji slik se nahajajo fotografije trofejnih rib naših članov, fotografije naših članov in druge fotografije.
Spletno stran bomo sproti dopolnjevali z novimi slikami in zgodbami, zato vas vse vabimo, da nas večkrat obiščete in preverite kaj je novega na našem koncu. Vse ribiče in ljubitelje narave pa lepo prosimo, da nam pošiljate fotografije trofejnih ulovov s komentarji o preživetem dnevu na naši Sori. Vse to lahko pošljete na naš elektronsko naslov zirird @ gmail.com. Vsake primerne pošte bomo zelo veseli in jo z veseljem objavili na naši spletni strani.

Prijeten ribiški pozdrav in dober prijem!
RD Žiri

2012. Ribiška družina Žiri
Download Joomla Templates