Letos prvič organiziramo muharski tabor. Tabor je namenjen vsem našim ribičem in ribičem conskega odbora (RD Visoko, RD Sora, RD Medvode, RD Železniki)! Tabor je za naše ribiče ZASTONJ! Dnevni …
V soboto smo izvedli prvo ribiško druženje. Nabralo se nas je okoli 20 starih in mladih ribičev. Nekaj starejših ribičev (jernej, Dejan) so vzeli nekaj mladincev tudi za vodo. Čeprav …